Hacı Nuri Sarı Parkının yeni oyuncaklara kavuştu.

 

Hacı Nuri Sarı Parkının yeni oyuncaklara kavuştu.

 

Emirdağ Kacerli Mahallesinde bulunan Hacı Nuri Sarı Parkının yeni oyuncaklara kavuştu.

 

Emirdağ'ı daha güzel bir görünüme getirmek ve ortak sosyal alan oluşmak konusunda başarısını kanıtlamış Emirdağ Belediyesi, projelerine yenilerini katmayı devam ediyor. Isınan hava şartlarıyla çocukların sağlık anlamında; Güneş ışığından daha çok faydalanmak, psikolojik açıdan sosyalleşmek ve fazla olan enerjilerini kontrollü bir şekilde atmak için oyun parklarına ihtiyaç duyuyorlar, park ve sosyal yaşantı çalışmalarına hız veren Emirdağ Belediyesi, Genç nesile önem verdiğini birçok projesi ile kanıtlıyor.

 

Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın "Çocukluk arkadaşlarıma sorduğumuzda Emirdağ denildiğinde akla çocukluk anılarımız geliyor. Anılarımızı güzel kılan çocukluk yılları, Gelecek nesilde de böyle güzel anların oluşturabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Geleceğimizin teminatı olan gençlere önem vermek boynumuzun borcudur."

 

 

Hacı Nuri Sarı Parkını bize kazandıran yardımseverlerden Ellez Sarı'ya ve Kacerli Mahalle Muhtarı Musa Alkan'a katkılardan dolayı teşekkür ederiz.