Pazartesi, 18 Şubat 2019

Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın, Her yıl Eylül ayının ilk haftası olarak kutlanan Zabıta Haftası’nın 191. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın, Her yıl Eylül ayının ilk haftası  olarak kutlanan Zabıta Haftası’nın  191. kuruluş yıldönümü  nedeniyle  bir mesaj yayınladı.

 

Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın,”Her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalışan Zabıta Teşkilatı, Vatandaşımızın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesidir” dedi.

 

Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın, Teşkilat’nın onurlu bir tarihe sahip olduğunu vurgulayarak insan yaşamının söz konusu olduğu her yerde zabıtanın görev ve sorumlulukları olduğunu vurguladı. 

Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Belediye Zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Görevleri gereği Belediyenin gören gözü, işten kulağı olan Zabıta Teşkilatımız Belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir. Bugüne kadar yaptıkları fedakârca çalışmalardan dolayı başta Emirdağ Belediyesi Zabıta Teşkilatımızı ve Ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde ifa eden tüm Zabıta Teşkilatlarının Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum." ifadelerine yer verdi.