EMİRDAĞLILAR VAKFI KURULUNDAN BAŞKAN KARGIN'A FARKINDALIK ZİYARETİ

Emirdağlılar Vakfı Kadın Kurulu Yönetimi beraberinde Emirdağlılar Vakfı Başkan Vekili Ayhan Türkseven ,Başkan yardımcısı Mesut Acet , yönetim kurulu üyesi Sibel Erenoğlu ve Kadın Kurulu Başkanı Elif Bağcı kadın kuruluğu yönetimi ile birlikte Emirdağlılar Vakfı'nın her yıl düzenli olarak başarılı Emirdağlı Üniversite öğrencileri için burs verilmesinden dolayı Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın’a bir farkındalık ziyareti gerçekleştirdi.

Emirdağlılar Vakfı yetkilileri hayırsever hemşehrilerimizin duyarlılığı ile bu yıl Bursa için başvurmuş olan başarılı tüm öğrencilere burs vermeyi hedeflediklerini belirtiler. Kadın kurulu yönetimi bu bağlamda duyarlık ve farkındalık amacı ile 19 Kasım 2017 tarihinde tüm geliri burs alacak öğrencilere verilmek üzere Eskişehir Şoförler Odasında Saat:12.00 ile 17.00 arasında kaynaşma ve dayanışma yemeği düzenlediler. Bu vesileyle Emirdağ Belediye Başkanımız Sayın Uğur Serdar Kargın ziyaret edilerek bilgilendirildi.

Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın kendisine gerçekleştirilen bu ziyaretten dolayı teşekkür ederek Emirdağlılar Vakfı’nın Üniversitelerde öğrenim gören Emirdağlı öğrencilere burs hizmeti verilmesini her zaman takdirle karşılayarak, bu bağlamda her türlü desteğe açık olduklarını belirtti. Sayın Kargın , Emirdağlılar Vakfı Kadın Kurulu'nun bu davetine destek vererek , Emirdağ için yapılan tüm çalışmalarda birlikten kuvvet doğar mesajını sergiledi.