Perşembe, 13 Aralık 2018

BAŞKAN KARGIN , MHP İL BAŞKANI MEHMET KARAGÖZ, MYK ÜYESİ VE AFYONKARAHİSAR MHP MİLLETVEKİLİ MEHMET PARSAK VE MHP İL GENEL MECLİS ÜYELERİNİ MAKAMINDA AĞIRLADI

 

Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar KARGIN, MHP İl Başkanı Mehmet Karagöz, MHP MYK Üyesi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet PARSAK, MHP İl Genel Meclis Üyeleri’ni 5 Ocak 2018 Cuma günü Başkanlık makamında ağırladı.
Makam ziyaretinin öncesinde Emirdağ Belediyesi Sosyal Tesisleri Aşevi’nde bir yemek programı düzenlendi. Düzenlenen programlarda Emirdağ MHP İlçe Başkanı Abdil DEMİRAL ve yönetiminin yanı sıra Emirdağ Belediye Başkan Yardımcısı Vahit ÜNVER’ de yer aldı.

‘’BAŞKAN KARGIN’IN HİZMETLERİNİ TAKDİRLE İZLİYORUZ.’’

Ziyaretler kapsamında Emirdağ Belediyesine geçen Parsak burada Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın ile görüştü. Belediye Başkanı Kargın'a çalışmalarında başarı dileyen Milletvekili Mehmet PARSAK, ‘'Başkanımızın çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Emirdağ ilçemize yaptığı hayırlı hizmetleri takdirle izliyoruz.’' dedi.

Başkan KARGIN, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet PARSAK, MHP İl Başkanı Mehmet KARAGÖZ ve İl Genel Meclis üyeleriyle çeşitli istişarelerde bulundu. Yapılan istişarelerin ardından ilçemizde bir takım temaslar ve ziyaretlerde bulunmak amacıyla Emirdağ Ticaret Odası ve esnaf ziyaretine toplu halde geçildi.