Perşembe, 23 Mayıs 2019

VOLEYBOL TURNUVASINDA ŞAMPİYON EMİRDAĞ BELEDİYESPOR

 

İlçemizde düzenlenen Aziziye Kurumlararası Voleybol Turnuvasına Emirdağ Kaymakamı Hüseyin SAYIN, Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar KARGIN, Belediye Başkan Yardımcıları Vahit ÜNVER, Süleyman GÜNEŞ, Belediye Personelleri ,öğretmenler ve öğrencilerden oluşan kalabalık bir seyircinin ve çok sayıda vatandaşın katıldığı final maçı ile sonuçlandı.

Emirdağ Belediye Spor Voleybol takımı ile Gömü Ortaokulu Spor Voleybol takımı arasında oynanan final maçını Emirdağ Belediye Spor Voleybol takımı 3-0 kazanarak şampiyonluğa ulaştı. Maçın ardından salonda düzenlenen törenle Emirdağ Kaymakamı Hüseyin SAYIN tarafından Birincilik Kupası Emirdağ Belediye Spor’a,ikincilik kupasını Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar KARGIN Gömü Ortaokulu Spor’a, Üçüncülük kupası Kaymakamlık Spor Voleybol Takımına verildi.

Hemşerilerimizle birlikte final maçına seyirci olarak katılan Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar KARGIN, ‘’ Bugün burada dostluk kazanmıştır; maçları iyi oynayan takımlar kazanmıştır. Kurumlarımız arasında centilmence ve kardeşlik duyguları içerisinde oynanan maçlara katılan bütün takımlarımıza, bu organizasyonu yürüten Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüze, seyircilerimize teşekkür ediyor, bu turnuvalarda Birincilik kupasının sahibi olan Emirdağ Belediye Spor Voleybol Takımımızı , İkincilik kupasının sahibi Gömü Orta Ortaokulu Voleybol Takımımızı, Üçüncülük Kupası alan Kaymakamlık Spor Voleybol Takımımızı be turnuvaya katılan bütün takımlarımızı tebrik ediyorum. Önümüzdeki yıllarda da ilçemizde bu tür etkinliklerin devam etmesini temenni ediyorum. Turnuvalarda emeği geçen Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüze, hakemlerimize ve takımlarımızın maçlarını izlemeye gelen kıymetli ilçemiz halkına teşekkür ediyorum.” dedi