Perşembe, 23 Mayıs 2019

EMİRDAĞ BELEDİYESİ FADİME-DERVİŞ UYAR KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ ÖĞRENCİLERİ’NİN YIL SONU GÖSTERİSİ MEZUNİYET TÖRENİ

Emirdağ Belediyesi Fadime-Derviş Uyar Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri, düzenledikleri yılsonu etkinliğinde boyundan büyük gösterileri ile öğretmenlerini ve ailelerini gururlandırdılar.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından, Öğretmenleri Tuğba Kuş, Zilfi Morca ve Filiz Burcu Özkan'ın gözetiminde, Emirdağ Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen yılsonu etkinliğine katılan miniklerin gösterileri ayakta alkışlandı.

Yılsonu etkinliğinin açılışında konuşan Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın, "Öncelikle bu Kreşimizin bu hale gelmesinde büyük katkıları olan hayırsever vatandaşımıza çok teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın vatanına, milletine, devletine ve ailelerine faydalı bir birey olarak yetişmeleri dileklerinde bulunan Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar KARGIN, çocukların bundan sonraki eğitim öğretim hayatlarında başarılar dileyerek, onların yetiştirilmesinde emeği geçen bütün öğretmenlere teşekkür etti.

Sahneye çıkmalarından inmelerine kadar, şirinlikleri ve yaptıkları gösteriler ile neşeli dakikalar yaşatan minik öğrencilere bir de Kreş Mezuniyeti belgeleri verildi.

Emirdağ Belediyesi Başkan Yardımcısı Vahit ÜNVER ve diğer protokol üyelerinin ellerinden Mezuniyet Belgelerini alan minikler, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Programa Emirdağ Belediye Başkanı uğur Serdar KARGIN, Emirdağ Belediyesi Başkan Yardımcıları Vahit ÜNVER, Süleyman GÜNEŞ, KREŞ Müdürü Nurettin DİKER, Kreş Öğretmenleri ve öğrenci velileri katıldı.