EMİRDAĞ

BELEDİYESİ

0 272 442 78 01
EMİRDAĞ BELEDİYESİNDEN REHABİLİTASYON MERKEZİNDE EĞİTİM GÖREN ENGELLİLERE ZİYARET

EMİRDAĞ BELEDİYESİNDEN REHABİLİTASYON MERKEZİNDE EĞİTİM GÖREN ENGELLİLERE ZİYARET

Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar KARGIN vefa projeleri kapsamında çalışmalar artarak devam ediyor. Engelli vatandaşlarımızın, vefa projeleri kapsamında ortaya konulacak çalışmaların muhteviyatında önemli bir yere sa...

 • Vefa projeleri çalışmaları devam ediyor

  Vefa projeleri çalışmaları devam ediyor

  Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar KARGIN Vefa projeleri kapsamında çalışmalarına devam ediyor. Gönüllü ekipleri tarafından camilere yapılanlar ziyaretler ve cami yetkilileriyle birlikte tespit edilen ihtiyaçların tamamlanmasına yönelik faaliyetler sürüyor. Geçtiğimiz haftalar içerisinde eksikliklerinin gün yüzüne çıkarılmasına yönelik ziyaret gerçekleştirilen Yeni Mahalle Camisine 13.02.2015 tarihinde Emirdağ Belediyesi ekipleri ihtiyaçların giderilmesi için ön çalışmalarını tamamlamak için harekete geçti. Emirdağ Belediyesi ekipleri caminin su tesisatı ve lavabo eksikliklerin kısa bir süre içerisinde tamamlanacaklarını ifade ederken , cami yetkilileri bu çalışmalarından dolayı memnun olduklarını dile getirirken Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar KARGIN ’a teşekkürlerini ilettiler.

 • PINARBAŞI GÖL TESİSLERİ İÇİN BELEDİYE KOLLARI SIVADI

  PINARBAŞI GÖL TESİSLERİ İÇİN BELEDİYE KOLLARI SIVADI

  Emirdağ’ının yıllardır bilinen Pınarbaşı Göl Tesisleri, Emirdağlıların özlem duydukları bir mekan olarak hatırlanır. Emirdağ Belediyesi, beş yıllık bir süreçte Emirdağlıların hizmetine sunacağı piknik alanları için kolları sıvadı.

 • 	BAŞKANIN EMİRDAĞ BULUŞMALARI 2015 BAŞLIYOR

  BAŞKANIN EMİRDAĞ BULUŞMALARI 2015 BAŞLIYOR

  Emirdağ Belediyesi’nde göreve geldiklerinin birinci yılını tamamlamasıyla birlikte Nisan ayından itibaren “Başkanın Emirdağ Buluşmaları 2015” adı altında aylık toplantılar başlıyor.

 • Tatil Etkinlikleri Beğeni Topladı.

  Tatil Etkinlikleri Beğeni Topladı.

  Emirdağ Belediyesi Yarı Tatil Boyunca Düzenlediği Etkinliklerle Halkın Beğenisini Topladı