EMİRDAĞ

BELEDİYESİ

0 272 442 78 01
EMİRDAĞ BELEDİYESİ ANONS YAYIN CİHAZLARINDAKİ EKSİKLİKLERİ GİDERİLİYOR

EMİRDAĞ BELEDİYESİ ANONS YAYIN CİHAZLARINDAKİ EKSİKLİKLERİ GİDERİLİYOR

Emirdağ Belediyesi ilan sistemleri için ilçemiz sokak ve caddelerinde bulunan cihazların eksiklerini tamamlıyor.Cihazların gerekli bakım ve onarımı tamamladıklarını belirten Emirdağ Belediyesi yetkilileri ,vatandaşların...

 • EMİRDAĞ BELEDİYESİ'NDEN KADINLARA SALON SPORU

  EMİRDAĞ BELEDİYESİ'NDEN KADINLARA SALON SPORU

  Gençlik Spor İl Müdürlüğü Yetkililerinden Pilates Kurslarına Ziyaret Emirdağ Belediyesi Sosyal Tesislerinde Kadınlara yönelik pilates kursları devam ediyor. Eğitmenler tarafından gerçekleştirilen pilates kurslarına kadınlar ilgi gösteriyor. Emirdağ Belediyesi tarafından başlatılan pilates kurslarının yanı sıra hanımefendiler step aerobik, fitness , zuma vb. spor faaliyetlerinden faydalanma imkanı bulmaktadır. Kurslar Çarşamba ve Cuma günleri sabah saat:11.00-12.30 arası akşam 18.00 ile 19.30 arası gerçekleşirken Cumartesi günleri saat:11.00 ile 12.30 arasında yapılmaktadır.

 • EMİRDAĞLI KADIN YAZAR VE ŞAİRLER BİRARAYA GELDİ

  EMİRDAĞLI KADIN YAZAR VE ŞAİRLER BİRARAYA GELDİ

  Emirdağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen üç günlük programda el emeği göz nuru eserlerini sergileyip Pazar açtılar. Kadın yazar ve şairler söyleşide, kitaplarını imzaladılar. Belediye Başkanı Uğur Serdar Kargın, Emirdağ da ilk kez kadınlarımızın birlik ve beraberlik içinde yaptığı çalışmalarda yer almaktan çok mutlu olduğunu söyledi.

 • ‘European Crossing Cup’ ta Emirdağspor

  ‘European Crossing Cup’ ta Emirdağspor

  Schaerbeek’in köklü kulüplerinden Crossing Schaerbeek tarafından her sene U8, U9 ve U10 takımları için organize edilen ve Avrupa’nın en önemli enternasyonal turnuvaları arasına girmeyi başaran ‘European Crossing Cup’ için kuralar çekildi. Kura çekimi Crossing tesislerinde yapılan ‘European Crossing Cup’a, Avrupa’nın en köklü kulüpleri yanı sıra Türkiye’den Beşiktaş ile Emirdağspor da katılacak. Turnuva hakkında bilgi veren Crossing Kulübü Gençlik Kolları Başkanı Thierry Forton, turnuva hakkında bilgi verdi. 268 takımın katılacağı turnuva, dört günde tamamlanacak ve iki bölümden oluşacak. İlk bölümü 22 Mart tarihinde, ikinci bölümü ise 4, 5 ve 6 Mayıs tarihlerinde yapılacak.

 • EMİRDAĞ BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ TİYATROSU ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

  EMİRDAĞ BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ TİYATROSU ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

  Emirdağ Belediyesi Gençlik Merkezi Tiyatrosu çalışmaları başladı.7-17 yaş arası çocuklardan oluşacak ekip, Fareli Köyün Kavalcısı Müzikalini sahneleyecekler.