EMİRDAĞ

BELEDİYESİ

0 272 442 78 01
İLÇEMİZ OTOGAR ÇEVRESİ VE ESKİŞEHİR CADDESİ TEMİZLENİYOR

İLÇEMİZ OTOGAR ÇEVRESİ VE ESKİŞEHİR CADDESİ TEMİZLENİYOR

Emirdağ Belediyesi tarafından ilçemizde başlatılan sonbahar temizliği aralıksız devam ediyor....

 • EMİRDAĞ KÖŞE BUCAK TEMİZLENEREK BAYRAMA HAZIRLANIYOR

  EMİRDAĞ KÖŞE BUCAK TEMİZLENEREK BAYRAMA HAZIRLANIYOR

  Emirdağ Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri, şehrin merkezi bölgeleri ve ana arterlerinde köşe bucak temizlik yaparak Emirdağ’ı Kurban Bayramı'na hazırlıyor. Şehrin merkezinde bulunan Cumhuriyet Meydanı, cadde, kaldırım ve duraklarda bayram temizliği yapan Emirdağ Belediyesi temizlik ekipleri, Emirdağ’ı pırıl pırıl yapıyor.

 • EMİRDAĞ DA GAZİLER GÜNÜ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ

  EMİRDAĞ DA GAZİLER GÜNÜ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ

  Şehitlerin canlı şahitleri olan gaziler; vatan toprağını yeşerten, hayat kaynağı haline getiren ve bir milleti millet halinde güçlü tutan o kutsal izleri silinmekten kurtaran, vatan topraklarına yaşadıkları sürece yeni hayat fideleri diken, vatana göz dikmeye ve huzuru dağıtmaya niyetlenen şer mihraklara çekinmeden dur diyebilen ve çelik gibi bir iradeye sahip olan övünç ve gurur abidelerimizdir.

 • GÖNÜL SARAYI MİNİKLERİNDEN BAŞKAN AMCALARINA ZİYARET

  GÖNÜL SARAYI MİNİKLERİNDEN BAŞKAN AMCALARINA ZİYARET

  Emirdağ Belediyesi Sosyal Tesisleri bünyesinde yer alan Gönül Sarayı'nda kayıtlı olan ve eğitim gören minikler, Belediye Başkanımız Uğur Serdar Kargın'ı makamında ziyaret etti.

 • İLÇEMİZ AKYAZILI SOKAKTA YOL BAKIM ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI

  İLÇEMİZ AKYAZILI SOKAKTA YOL BAKIM ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI

  Emirdağ Belediyesi tarafından yoğun bir şekilde sürdürülen yol çalışmaları kapsamında; Emirdağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından İlçemiz İncili Mahallesi Akyazılı sokakta, kilitli parke taşı ve bordür taşı döşenmesine yönelik bugün başlatılan yol ve kaldırım düzenleme çalışmaları devam ediyor.

MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜNDEN DUYURU

MALİ HİZMETLER MÜDÜRLÜĞÜNDEN DUYURU

29/07/1970 tarihli 1319 sayılı Emlak Vergisi Kanunu gereğince alınan emlak vergisinin 2015 yılının 1 taksitinin tahsiline başlanmış olup,tahakkuk eden vergilerin ödenmesi ve ödenmemesi durumunda 6183 sayılı Amme Alacakl...

 • ZABITA AMİRLİĞİNDEN DUYURU

  ZABITA AMİRLİĞİNDEN DUYURU

  TÜVTÜRK gezici araç muayene isyasyonu 12-13 Haziran 2015 tarihleri arasında araçların muayenelerini gerçekleştirmek üzere ilçemiz otogarında olacaktır.Vatandaşlarımıza ilanen duyurulmuş olup,konu hakkında detaylı bilgi için Emirdağ Belediyesi Zabıta Amirliğine başvurulabilir.

EMİRDAĞ BELEDİYESİ\'NDEN BETON PARKE TAŞI VE BORDÜR TAŞI DÖŞEME İHALESİ

EMİRDAĞ BELEDİYESİ\'NDEN BETON PARKE TAŞI VE BORDÜR TAŞI DÖŞEME İHALESİ

Emirdağ Belediyesi, beton parke taşı ve bordür taşı döşeme çalışması için 7 Eylül'de ihale yapacaktır. Beton parke taşı ve bordür taşı döşeme işi, 07.09.2015 tarihi saat 10:30 da, 2015/108241 ihale kayıt numarası ile 47...